Wesołych Świąt

Po raz kolejny przychodzi nam obchodzić pamiątkę narodzin Boga w człowieku. Bóg przyjął ludzkie ciało, uczłowieczył siebie. Nad mieszkańcami Ziemi zabłysła nowa nadzieja. Bóg – Człowiek daje nadzieję zbawienia.

Na najbliższe Święta Narodzenia Pańskiego, Wszystkim Parafianom miłym Gościom składam moc gorących i serdecznych życzeń. Niech świętowanie tajemnicy Boga rodzącego się w człowieku skutkuje naszym rodzeniem się dla Chrystusa, a będzie tak wówczas, gdy z całą obfitością będą w nas trwać głęboka wiara, ufna nadzieja, autentyczna miłość Boga i bliźniego. Niech radość, pokój, szczęście i miłość, które tak obficie płyną z Betlejemskiej Stajenki popłyną do Waszych Rodzin. Życzę zdrowia duszy i ciała. Życzę aby nowy 2012 już rok był dla Was szczęśliwszy i pomyślniejszy od tego roku, który powoli chyli się ku końcowi.

Podnieś rękę Boże Dziecię i błogosław Naszej Parafii Przytuły.

Wasz Proboszcz Ks. Krzysztof Dylewski


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.