TRYLOGIA ALICJI LENCZEWSKIEJ

TRYLOGIA ALICJI LENCZEWSKIEJ – Świadectwo-Słowo Pouczenia-Oblubienica Boga Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, 31 stycznia 2020 r. w Radio Jasna Góra wyemitowano audycję o polskiej mistyczce  Alicji Lenczewskiej (1034-2012). Redakcja zaprosiła dyrektora kapucyńskiego wydawnictwa SERAFIN o. Macieja Zienkiewicza oraz ks. Waltera Rachwalika, pierwszego i jedynego ojca duchownego polskiej mistyczkiPodczas audycji zaprezentowano słuchaczom wydaną w 2019 r. książkę zatytułowaną „OBLUBIENICA BOGA”. W ocenie Wydawnictwa książka ta jest syntezą życia i duchowego przesłania jej pism „ŚWIADECTWA” i „SŁOWA POUCZENIA”, a jej ojciec duchowny „ujawnia klucz do zrozumienia życia i pism mistyczki”. Zapraszam do odsłuchania naszej audycji oraz do jej rozpowszechnia. Błogosławię w imię Boże ks. Walter Rachwalik tel. kom 534 -828 -599, adres mailowy: ks.rachwalik.walter@wp.pl 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.