KRZYŻ – znak naszej wiary

KRZYŻ – znak naszej wiary

Zbliża się Uroczystość ku czci Świętego Krzyża, który jest symbolem chrześcijaństwa i znakiem naszej wiary. Święto to uświadamia nam , ze krzyża nie możemy traktować jedynie jako elementu dekoracji naszego mieszkania czy miejsca pracy bądź „ozdoby” noszonej na piersi albo dodatku do stroju. Krzyż powinien być dla nas ZNAKIEM spotkania z Chrystusem , który na Nim umarł za nasze grzechy.

 

  • 14.09 godz. 19.30 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Przytuł.
  • 18.09 godz. 12.00 – Odpust parafialny połączony z dziękczynieniem za tegoroczne plony. Gospodarzami dożynek jest wieś Przytuły Kolonia.

Zapraszamy do udziału w naszym parafialnym Święcie

 Więcej…


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.