Koronka

Z inicjatywy grupy modlitewnej „Iskra Bożego Miłosierdzia” działającej przy kościele oo. Jezuitów w Łodzi i pod patronatem Metropolity Łódzkiego Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, już po raz ósmy organizowana jest wspólna modlitwa Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast Polski i świata. Będzie ona miała miejsce w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki – 28 września. Inicjatywa ta wpisuje się w wezwanie Ojca Świętego Franciszka, aby katolicy głosząc Ewangelię wychodzili na ulice oraz jest przejawem nowej ewangelizacji.
Zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia w naszej miejscowości w środę 28 września o godz. 15.00 przy głównym skrzyżowaniu ulic w Przytułach. Tegoroczna modlitwa odbędzie się przy Obrazie Jezusa Miłosiernego, który peregrynuje po parafii nawiedzając w Roku Miłosierdzia wszystkie rodziny.                      www.iskra.info.pl


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.